حداد‌عادل: اگر گرانی هست در عوض امنیت وجود دارد

آفتاب: رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: «اگر گرانی هست در عوض امنیت وجود دارد، امنیتی که امروز در ایران وجود دارد درهیچ جای دنیا نیست و این در حالی است که دور تا دور ایران نا امن است».

به گزارش مهر، غلامعلی حداد عادل رئیس مجلس شورای اسلامی امشب بعد از نماز مغرب و عشا درجمع نمازگزاران مسجد نظام مافی تهران با بیان این مطلب افزود: «از بالا رفتن قیمت مسکن و گرانی ناراحتیم ، بخشی از گرانی‌ها هم جهانی است و مربوط به بالا رفتن قیمت نفت است، چون وقتی قیمت نفت بالا می رود همه چیز گران می شود و بالا رفتن قیمت نفت چندان جای خوشحالی ندارد».
حداد عادل با دعوت مردم به شرکت گسترده در دور دوم انتخابات مجلس گفت: «ثواب ایستادن در صف رای اگر از ثواب ایستادن در صف نماز بیشتر نباشد ، کمتر نیست». وی افزود: «ایستادن در صف رای تقویت حکومت اسلامی است».
حداد عادل با بیان اینکه ولایت فقط به معنای محبت نیست ، گفت: «ولایت یعنی حکومت اسلامی و سختی‌های امام حسین به این خاطر بود که احساس می کرد حکومت اسلامی در خطر است».
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سخنان رئیس جمهور آمریکا علیه حضور مردم در پای صندوق های رای گفت: «رئیس جمهور آمریکا به شدت از حضور مردم در پای صندوق های رای می ترسد و دوست دارد حوزه‌های رای گیری خلوت باشد تا جهانیان بگویند مردم ایران از نظام بریده‌اند و در ایران دموکراسی نیست». وی افزود: «ایران ، امروز به برکت خون شهدا از دست جهانخواران درآمده و آنها حق دارند عصبانی باشند».
حداد عادل بار دیگر به موضوع انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: «هر چه حضور مردم بیشتر باشد اقتدار و عظمت مجلس هم بیشتر خواهد بود».

حداد عادل با اشاره به رای بالای خود در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تهران گفت: «رای بالا به من رای به کل مجلس هفتم بود».

رئیس مجلس در پایان این سخنرانی و در حین خروج از مسجد در پاسخ به سئوال خبرنگاران درباره نامه امروز رئیس جمهور به وی که در آن حداد عادل را به قانون شکنی متهم کرده است گفت: «هنوز نامه را ندیده‌ام، این بحث ها هم طبیعی است».

حدادعادل در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر که پرسید آیا در انتخابات ریاست جمهوری نامزد می شوید یا خیر گفت: «حالا کو تا انتخابات ریاست جمهوری دهم»!

/ 0 نظر / 11 بازدید