۲ماه ما چگونه گذشت

با سلام بر شما دوستان عزیز و یاران دبستانی 

اعم برنامه ها و کارهای صورت گرفته در این انجمن طی مدت 2 ماه گذشته که از شروع به کار شورای مرکزی جدید میگذرد به شرح زیر اعلام می شود .

بی شک لازم به ذکر نیست که فضای حاکم بر دانشگاه های آزاد با فضای حاکم بر دانشگاه های سراسری وعلوم پزشکی بسیار تفاوت دارد، من در این مجال قصد ترسیم این فضا را ندارم وبه این بسنده می کنم که از تشکیل کمیته انضباطی تا رسیدن حکم به دست افراد در این فضا تنها چند ساعت وقت لازم است و همان طور که میدانید این احکام به سختی قابل بازگشت می باشند .

 

 در چنین فضای انتخابات انجمن به چه سختی برگزار و در اولین فرصت شورا طی نشستی که با انجمن های علوم پزشکی و دانشگاه شهرکرد داشت حمایت همه جانبه ی خود را از این انجمن ها اعلام واجرای حکم تعلیق 6 ماهه  برای انجمن علوم پزشکی را محکوم کرد و با امضای بیانیه ای حمایت خود از این انجمن را اعلام داشت .

در ادامه  با براه اندازی مجدد و منسجم وبلاگ رسمی انجمن تلاشی مضاعف برای آزادی بیان و اطلاع رسانی  صحیح و صریح  انجام داده  وبا در جریان قرار دادن جمعی از وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران داخلی و خارجی ازاوضاع و فضای سیاسی جدید حاکم بر کشور و جامعه دانشگاهی این اصلی ترین وظیفه خویش را به احسن ترین شکل ممکن انجام داد .

 

انجمن اسلامی دانشگاه آزاد شهرکرد به اتفاق انجمن های از دانشگاه های آزاد  شیراز ، کاشان ، بروجن وجمعی دیگر از انجمن ها با امضای بیانیه ای که - در اسرع وقت در اختیارتان قرار خواهم داد - موضع  صریح خود را در قبال انقلاب فرهنگی روشن و اعلام مخالفت شدید خود را ابراز داشت .

 

با آرزوی موفقیت و امید به روزی که همه ما در ایرانی آزاد و آباد برای فردایی بهتر تلاش کنیم .

 

ششم خرداد ماه یکهزار و سیصد و هشتادو شش شمسی .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

/ 0 نظر / 9 بازدید