تجمع دانشجویان دانشگاه آزاد تبریز در دفاع از خلیج فارس

تبریز نیوز:

دانشجویان دانشکده "حقوق و علوم سیاسی دانشگاه آزاد تبریز"، در آستانه دهم اردیبهشت‌ "روز ملی خلیج فارس" ، با برپایی تجمعی اعتراض خود را به اقدام سایت گوگل در تغییر نام "خلیج‌ همیشه فارس" اعلام خواهند کرد.
این تجمع اعتراضی ، از ساعت ۱۱:۳۰ الی ۱۲ روز سه‌شنبه دهم اردیبهشت‌ ماه ۱۳۸۷ ، در روبروی درب ورودی همین دانشگاه برگزار خواهد شد.
دانشجویان این دانشگاه ضمن محکوم کردن این عمل مراتب تاسف خود را ابراز و خواهان پیگیری مجدانه قضایی مسوولان کشور در این باره شده و از تمامی دانشجویان در دانشگاه‌های ایران خواسته‌اند در اقدامی مشابه و مشترک در این روز بزرگ به دفاع از خلیج همیشه ‌فارس بپاخیزند.
لازم به یادآوریست؛ در همین روز تجمع اعتراض آمیز گسترده ای در پاسخ به ادعاهای موهن و بی اساس امارات متحده عربی و چند شیخ عرب در خصوص سه جزیره همیشه ایرانی ، به دعوت "سازمان جوانان پان ایرانیست"، در ساعت ۱۱ روز سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۷ در برابر سفارت امارات متحده عربی در تهران برگزار خواهد شد.
خاطر نشان می سازد؛ ایرانیان خواهان واکنش مناسب تر تشکل های دانشجویی ، احزاب و گروه های سیاسی و فرهنگی در داخل و خارج از کشور ، در دفاع از تمامیت ارضی کشورشان هستند

/ 0 نظر / 15 بازدید