تفکر

سلام

به همه ی شما دوستان عزیزم که می دانم بی صبرانه در انتظار شنیدن جدیدترین اخبار و تحولات انجمن اسلامی هستید از جمله شنیدن اخبار انتخاباتی که بی شک جذاب ترین و پر سروصداترین قسمت اخبار می باشد. کم کم ، سکوت و سکونی که در هنگامه ی امتحانات در دانشگاه بوجود امده بود از دانشگاه رخت بر می بندد و فعالیت ها دوباره شروع می شود ، تشکلها باز می شوند وفعالیت های دانشجویی از سر گرفته می شود .

حتمآ می دانید که این ترم برای انجمن اسلامی ترم بسیار مهمی است زیرا که در ابتدای آن انتخابات شورای مرکزی را پپش رو دارد و بعد آن هم باید وظیفه های خود را بیش از پیش به نهو احسن انجام دهد زیرا که یکی از تشکل های سیاسی دانشگاه ، برای همیشه بسته شد ! !!!!

.این خبر داغ داغ است و حتمآ بعد از شنیدن در ذهن خود به دنبال تشکلی می گردید که به دلیل یک فعالیت ؛یک حرکت ؛ یا ... بسته شده باشد اما سخت در اشتباهید زیرا تشکل فوق الذکر به دنبال انجام ندادن هیچ گونه حرکتی و به دلیل آنکه حتی نتوانست انتخابات شورای مرکزی خود را انجام دهد بسته شد . شاید تشکل نغمه باران به دلایل قانونی بالا ، اما از نظر من به دلیل بی کفایتی و ندانم کاری های بیس از حد دبیرش تا سر حد تعطیلی موقت پیس رفت و پس از انکه دیگر اعضای شورای مرکزیش نتوانستند از پس انجام امور داخلی تشکل برایند برای همیشه تعطیل و به خاطره ها سپرده شد . امید وارم از این دست اتفاقات برای انجمن اسلامی نیفته که البته دور از انتظار هم نیست و با این اقدامات اخیر دبیر ، بعید نیست ما هم دچار چنین سرنوشتی بشویم و مانند سالیان نه چندان دور باز با تعطیلی انجمن روبرو شویم ،

 اما این در دستان من و شماست که از وقوع چنین اتفاقی جلوگیری کنیم ، رای خود را با شناخت و به اصلح ترین ها بدهیم .

/ 0 نظر / 10 بازدید